Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Jena
Ndëgjuar 1,915,833
Shkarkuar 1,380
Pëlqyer 10,554
Publikuar 28/12/2016

Informatat e këngës
Find the Best of Enis Bytyqi on Itunes, Spotify...
https://fanlink.to/bestofEnisBytyqi

Instagram: https://www.instagram.com/enisbytyqiofficial/

Prod. by: ZzapnChriss

Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#enis #enisbytyqi #jena

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store