Banner

Banner

Titulli Xheraldina Berisha ft. AROS - Mundesh
Ndëgjuar 116,092
Shkarkuar 100
Pëlqyer 846
Publikuar 30/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Manager: Labinot Nuraj
Music: MASSIVE PRODUCTION
Tex: Ghulo & Aros
Video: Vissoundmedia VSM
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store