Banner

Banner

Titulli Duli - Shkojna bojna
Ndëgjuar 8,631,589
Shkarkuar 3,862
Pëlqyer 14,204
Publikuar 25/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent:Arif Ibishi
Muzika:Virusi
Teksti:Kreshnik Avdiu
Video:JehonaProduction-Tetovë
Directed:Dario Jankovic
http://www.jehonamuzik.com/
www.topestrada.tv
https://www.facebook.com/JehonaProduction
All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store