Titulli Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 2,494
Pëlqyer 0
Publikuar 04/12/2020

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store