Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - NA
Ndëgjuar 3,671,934
Shkarkuar 271
Pëlqyer 14,537
Publikuar 15/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store