Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Naser Berisha - Pa kasavet
Ndëgjuar 193,356
Shkarkuar 128
Pëlqyer 1,138
Publikuar 30/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store