Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi - Do Mbijetoj
Ndëgjuar 2,565,599
Shkarkuar 165
Pëlqyer 11,902
Publikuar 03/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Gashi - Do Mbijetoj

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Production: ThreeDots Production

Shkurte Gashi on Social Media:

Facebook: http://facebook.com/ShkurteGashiFaqja
Instagram: https://www.instagram.com/shkurtegashi_/

All Rights Reserved © Shkurte Gashi

Lyrics:
Pse t’jam ba bajat
me thuaj ti
pse te jam merzit
dhe une se di
t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 2X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, do mbijetoj….

pse te kam zhgenjy
une nuk e di
ndoshta te ka mungu
nga une dashni.....

t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 2X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, do mbijetoj….

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta https://youtu.be/ryQPUxK2tWU
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store