Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha - Shoqnia
Ndëgjuar 2,777,167
Shkarkuar 188
Pëlqyer 15,689
Publikuar 30/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement: Albert Sula
Lyrics: Strikey
Produced by: Sinan Hoxha
Video by: Max Production

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shoqnia-single/id1254402726
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/43944091
Spotify: https://open.spotify.com/album/2hnvrUrGzwKxk7dY1VIWIk
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store