Banner

Banner

Titulli Leta - O ju syte e mi
Ndëgjuar 248,362
Shkarkuar 2,578
Pëlqyer 498
Publikuar 13/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kendon - Leta (Filloreta Ismajli)
Tekst - Ejup Shabani
Muz & Ork. - Studio Xheni Shkup
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store