Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Shoke e shoqe
Ndëgjuar 1,770,035
Shkarkuar 201
Pëlqyer 4,142
Publikuar 16/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi - Shoke e shoqe
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Produced by: GMG Records
Music & Composition: Vaggelis Tountas
Lyrics & Arrangement: Rinor Ukimeri(RRecords)

Facebook: http://smarturl.it/GMGFacebook

All Rights Reserved GMG Records

Pjese rrjetit Gmusic jane artistet:
Shkurte Gashi
Flora Gashi
Diamond
Lule Mustafa
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.

Lyrics:
Nuk ka mbet arsye pse me fol na
nuk po du me u pa me ty
S'je me mua s'jam me ty tash
U ba kohe, po ani ndasht

Ti fajtor i papergjegjshem
Kerkon falje sa here kthehesh
Te kam thene ne jete time
Nuk la vend une per mashtrime

Shoke e shoqe po te pyesin
Qka ka ndodh prap Cka cka cka
Ti s'ju flet se vet ket faj o
Mos mendo, mua prap m'em pa
Msoje veten, msoje veten,
Qysh me dasht dikan ma fort
Ti fajtor, se vetem heshtje,
Veq me heshtje, veten mbron

Rep 2x
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store