Banner

Banner

Titulli Shkurta Selimi - Malli
Ndëgjuar 667,217
Shkarkuar 4,096
Pëlqyer 4,727
Publikuar 07/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
Prod. by: ZzapnChriss
Lyrics: Fero
Video: www.instagram.com/filmnation.al

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store