Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Inati
Ndëgjuar 2,679,507
Shkarkuar 1,826
Pëlqyer 19,248
Publikuar 15/10/2017

Informatat e këngës
Available now on itunes spotify deezer
https://fanlink.to/bestofEnisBytyqi

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#enisbytyqi #enis #inati

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store