Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Blasta - Shake
Ndëgjuar 652,203
Shkarkuar 1,700
Pëlqyer 2,965
Publikuar 05/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Available on
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/51152782
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shake-feat-blasta-single/id1308298677

Muzika: Fifi
Texti: Fifi, Blasta
Ork: Jurgen Tufa
Produced by: MaxAudio
Image director: Joni Peci
Costumes: Joni Peci & Mr.Rex
Koreografia: Kozeta Bakiu
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store