Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Po perzihet Prizereni
Ndëgjuar 470,874
Shkarkuar 1,948
Pëlqyer 1,004
Publikuar 07/12/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store