Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Bardhi - Sonte po pijm
Ndëgjuar 4,097
Shkarkuar 1,213
Pëlqyer 40
Publikuar 18/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Hekurani ft. Bardhi - Sonte po pijm
Programi festiv Labia 2018
Official muzic & video

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download & Listen & Watch :http://smarturl.it/labia2018vol3
Download :
iTunes : http://smarturl.it/labia2018vol3/itunes
Amazon : http://smarturl.it/labia2018vol3/amazonmusiccddvd
Premiere Songs : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify :http://smarturl.it/labia2018vol3/spotify
Dezzere: http://smarturl.it/labia2018vol3/deezer
Apple Music: http://smarturl.it/labia2018vol3/applemusic
..................................
Watch :
You Tube : http://smarturl.it/labia2018vol3/youtube

....................................
Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store