Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Si Dikur
Ndëgjuar 31,939,525
Shkarkuar 9,020
Pëlqyer 70,683
Publikuar 23/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi- Si Dikur

Abonohu ne Kanalin e Shkurte Gashit: http://smarturl.it/FollowShkurtaYoutube

Producent: Threedots Production
Music & Lyrics: Flori Mumajesi
Makeup: Salloni Njomza
Styling: Valdrin Sahiti
Video: Imagine Films

► Follow Shkurta
Facebook: http://www.facebook.com/ShkurteGashiFaqja
Instagram: @shkurtegashi_
Web: http://www.shkurtegashi.com
Youtube: https://www.youtube.com/ShkurteGashiOfficial

All Rights Reserved © Shkurte Gashi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store