Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Akull
Ndëgjuar 1,657,386
Shkarkuar 444
Pëlqyer 6,437
Publikuar 30/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Video: MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store