Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Humbe Familjen
Ndëgjuar 4,572,783
Shkarkuar 2,340
Pëlqyer 13,701
Publikuar 23/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi - Humbe Familjen
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producent: Gertit GmbH
Tekst & Muzike: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: SmartMotion Films

Flora ne rrjetet Sociale:
Instagram: https://www.instagram.com/gashi.flora/
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial/

Veshjet: Mimoza Kadriaj
https://www.instagram.com/mimoza_kadriaj/

© 2018 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH

#Gmusic #FloraGashi #Balada

Teksti:
I
E kujtoj atë natë me shi
Kur më le me lot në sy
Ma le f'minë me vujt përjetë
Me u rrit' te dajt e vet
II
Saher lyp djali me t'paE ty nuk të vjen gjynah
Ja kthy familjes shpinën
Naj ke ba pranveren dimën

REFRENI:
Humbe familjen, jetën ma prishe
Tjeter te njoha, me dole ndryshe
Ta fala jeten, ma fale lotin
Ti nuk ke zemër, s'e ke frikë Zotin

III
Çdo dit'lindje që e kaEmrin tënd e thrret tuj kja
Pse - thot - baba nuk po vjen
Pse gjith' zemrën po ma then
IV
Mjeri ti per shpirtin tan'
Ah sa keq ti na ke lan
Një dashni tjetër ke gjetKe lan djalin per hasret
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store