Banner

Banner

Titulli Lyrical Son ft Blleki ft Mc Kresha - RRUGA NCLUB
Ndëgjuar 3,045,767
Shkarkuar 3,401
Pëlqyer 12,099
Publikuar 11/05/2018

Informatat e këngës
Album: United State of Albania
Stream: https://lnk.site/rruga-nclub

Lyrical Son, Blleki, Mc Kresha
"Rruga n'Club"

Lyrics: Lyrical Son, Mc Kresha, Blleki
Beat: The Usual Suspects
Rec: K-Master (Pint Studio)
Mix and Master: Press Play
Video by: Imagine
Produced by: Pint 2018
All Rights Reserved ©


Connect with Mc Kresha:
Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta

Connect with Lyrical Son:
Facebook: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial

Connect with P.I.N.T.:
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store