Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Sabri Fejzullahu - Dua shpirtin me ta puth
Ndëgjuar 14,853
Shkarkuar 84
Pëlqyer 76
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store