Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Nusja dhe Shqiponja
Ndëgjuar 330,934
Shkarkuar 205
Pëlqyer 1,174
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Fejza - Nusja dhe Shqiponja (Official Video)
Abonoje kanalin: http://smarturl.it/ShkurteFejzaOfficial

Muzika: Naim Gjoshi
Studio: Wirusi
Producent: Hajrush Behluli
Styling: Tiara Dion / Kimete Haxhimurati
Falenderim: AKV "Lidhja e Prizrenit" & Luxory Palace

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store