Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Nje puthje
Ndëgjuar 42,212
Shkarkuar 1,944
Pëlqyer 186
Publikuar 23/05/2018

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
BURIM KRASNIQI producent
orkestrimi: Ethnomusic
videoproduction: Redmediaks
synth: Leutrim Gashi
klarinet Mustafe Bajrami-TAFA
harmonike : Lum Halabaku
guitar : Riad Ramadani
klarinet :Durim Gashi
FIBULA, BARUTI GROUP ,GOLDEN IMPERIAL ,MIGROS

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store