Banner

Banner

Titulli Lori - Sot martohemi
Ndëgjuar 72,667
Shkarkuar 704
Pëlqyer 746
Publikuar 23/06/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Texti: Aida Baraku
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Orkestrimi: Miti Geci

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store