Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - A e din
Ndëgjuar 634,301
Shkarkuar 1,872
Pëlqyer 2,807
Publikuar 11/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Follow Besjan Gashi on Instagram https://www.instagram.com/besjan_gashi/

Besjan Gashi - A e din
Directed by Alban Selimaj
Instrumental by Nurteel
Lyrics by Nurteel
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store