Banner

Banner

Titulli Sabiani ft. Marseli - Pa ty Dashni
Ndëgjuar 5,253,828
Shkarkuar 584
Pëlqyer 25,334
Publikuar 13/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Excutive Producer: Sabiani

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/67976402
Spotify: https://open.spotify.com/album/2sg899bcgU6gCj6rKkrVRC
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pa-ty-dashni-feat-marseli-single/1409686060?ls=1

Muzika: Ervin Gonxhi
Orkestrimi: Ervin Gonxhi
Mix Master: Ervin Gonxhi
Audio Production: Eran Pro Studio
Teksti: Vosjava Alia
Video by: FullMoon Production
Directed By Klaudia Shehu

Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original
Cassie Meidini on Instagram: @casseyofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store