Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Bashk
Ndëgjuar 1,933,215
Shkarkuar 2,545
Pëlqyer 9,771
Publikuar 18/07/2018

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Enis Bytyqi - Bashk
Directed by: Alban Selimaj
Produced by: Nurteel

Connect with Enis Bytyqi:
https://www.instagram.com/enisbytyqiofficial

Connect with Alban Selimaj:
http://instagram.com/albanselimajfilms

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store