Banner

Banner

Titulli Agon Amiga ft. Teuta Selimi - Lej Lej
Ndëgjuar 2,392,140
Shkarkuar 250
Pëlqyer 9,310
Publikuar 06/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/LejLej
Teksti: Agon Amiga
Musik by: Bini Diez
Video: Imagine Films
Produced by: Babastars
Executive producer: Agon Amiga
Hair and make up: Andërr Atelie
Styling by Valdrin Sahiti

Lej Lej
Teuta Selimi:
Me mu jo me rrena
Zemer bon qka don zemra
Nese don me kon e jotja
Le ta mer vesh krejt Bota
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej
Me mu jo me rrena
Zemer bon qka don zemra
Nese don me kon e jotja
Le ta mer vesh krej Bota
Lej foret e lej tjerat
Veq njona osht per ty
Le ta shohin hejterat
A po mujn me na pa neve n’sy

2 x:
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej

Agon Amiga:
Po merna me njo tjeter
Po thot gjithqka u kry
Po e boj me kry se me zemer jom me ty
Zemren e ki nal e ki dit qe ko mu kthy
Zemra jem ta fal per ty gjithqka oh n’dry bukuri
Dashnija jone ne zero gjithqka ne fund ka rra
Menova qe u kry po ti po don vet hala
Ma Mama se me veten vet hin n’gjynah
Niher sje kerkah heren tjeter mer veq krah aman
Mos me bo fore ma mos um rrej mu ma
Mos me bo fore ma aaaa
Po thu kerkush so si na
Mos nuk osht hala si na
A mos ti nuk je kerkah

Teuta Selimi:
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store