Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema
Ndëgjuar 10,452,280
Shkarkuar 9,147
Pëlqyer 20,860
Publikuar 08/11/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo


Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka

#irkenc #kaltrinaselimi #kthema

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store