Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Shqipri Kelmendi ft. Zef Beka - Kenge per LIDERET
Ndëgjuar 2,810,647
Shkarkuar 5,876
Pëlqyer 3,793
Publikuar 16/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi ft. Shqipri Kelmendi ft. Zef Beka - Kenge per LIDERET (Official Video)
Degjo Albumin: http://merchlinks.com/Gezuar2019Albumi
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producer: Gertit GmbH
Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: Gmusic
Directed By: Bushi

Flora ne rrjetet Sociale:
Instagram: https://www.instagram.com/gashi.flora/
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial/

Shqipriu ne rrjetet sociale:
https://www.facebook.com/shqipri.kelmendi
https://www.instagram.com/shqiprikelmendiofficial/

Veshjet e modeleve nga: Mimoza Kadriaj
https://www.instagram.com/mimoza_kadriaj/

© 2018 Gertit GmbH. All Rights Reserved


Teksti:
Shqipri:
Ngoni mir Shqiptart e mi
Na ka hy n'midis nji dreq
Hapni syt e populli jem
Ka nis puna me u ba keq

Zef:
Kan nis vujtjet me u harru
N'krye t'venit njerz pa mend
Dallaveret shume jan shtu
Dojn me ba copa ket vend

Shqipri:
Sot po baj thirrje me zemer
Jem Shqiptar e kem nji emer
Na kan shkel e na kan vra
Me armiq muhabet ska

Zef:
Kriminelat prej Shkinise
Po perzihen n'pune t'Shqipnise
O Lidera t'vendit tem
S'doni kurr ju me u mush mend

Ref:
Po thojn Bac u kry
U myten tu rrejt
Shpinen ta kan kthy
Bac t'kan harru krejt
Po thojn Bac u kry
Kan mush Xhepat Pare
Po shkelin mbi ty
E spo ju vjen marre

Flora:
Prej Karpatev Qent e zi
100 Vjet na kan coptu
Sot me ta po pin Raki
Buzen n'Gaz e pa u Turpnu
Qka u ba me ju Lider
Kallxom mendja qysh ja u merr
Per Shpi tone na kullem vet
Me Dushman s'bajm Muhabet
Pse me vet t'Ziun Dushman
Qysh ja ban me Vendin tand
Me u pajtu pa asni Kusht
Ju ka shti Shejtani n'Grusht
Nje problem o Bac e kan
Spo din Paret ku me i lan
Spo din Parev qka me ju ba
Dit per dit lypin hala

Ref:
Po thojn Bac u kry
U myten tu rrejt
Shpinen ta kan kthy
Bac t'kan harru krejt
Po thojn Bac u kry
Kan mush Xhepat Pare
Po shkelin mbi ty
E spo ju vjen marre

Shqipriu:
A Kosove t'mjert na per ty
T'sakatoj kjo Udheheqesi
Populli buke me hanger ska
E kta pare shume kan ba

Zefi:
Perendimit krejt ja gjujn
Fajet qe me i shly spo mujn
Bishtin e kan nxan me Dere
Qka kan ngul spo mujn me nxjerr

Shqipriu:
Ndoshta une me fol nuk ban
Se s'jam rrit hala taman
Po kto fjal kush i ka shkru
Krejt prej zemre i kan buru

Zefi:
Kurr Anmiku s'bahet Mik
Vendin tan me vjedh nuk ban
Krejt kto fjal pa trem Qerpik
Amanet mu mi kan lane

Ref:
Po thojn Bac u kry
U myten tu rrejt
Shpinen ta kan kthy
Bac t'kan harru krejt
Po thojn Bac u kry
Kan mush Xhepat Pare
Po shkelin mbi ty
E spo ju vjen marre

#Gmusic #LIDERET #Gezuar2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store