Banner

Banner

Titulli Daim Lala - O Gurbet
Ndëgjuar 644,545
Shkarkuar 2,152
Pëlqyer 896
Publikuar 21/11/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store