Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Albina Kelmendi - Denim
Ndëgjuar 1,319,145
Shkarkuar 2,623
Pëlqyer 0
Publikuar 22/11/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muz: Duo Bass
Mix: Alban Furtuna

Available on:
https://open.spotify.com/album/3JwX9KwbM0Fw9c7NEppBGI
https://www.deezer.com/en/album/79632942
https://itunes.apple.com/us/album/denim-feat-albina-kelmendi-single/1444348644?ls=1
Gezuar 2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store