Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Zemren Fale
Ndëgjuar 3,738,960
Shkarkuar 9,392
Pëlqyer 6,525
Publikuar 10/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music by : Anxhelo Koci
Lyrics by : Endrit Mumajesi (MUMA)
Arrangement: Alsked Rrenja

Connect to Instagram:
https://www.instagram.com/teutaselimi_/


Connect to Facebook:
https://www.facebook.com/Teuta-Selimi-115710650209/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store