Banner

Banner

Titulli Tayna X Ledri - Aje
Ndëgjuar 20,239,593
Shkarkuar 69,679
Pëlqyer 102,808
Publikuar 18/12/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
https://music.onima.co/TaynaXLedri
Tayna X Ledri - Aje
Music & Produced: Cricket
Lyrics: Tayna X Ledri
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Video: Imagine Films
Hair: Kaci
Make Up: Sellma
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store