Banner

Banner

Titulli Seldi x Keisi - Ska dashni
Ndëgjuar 1,923,137
Shkarkuar 44,851
Pëlqyer 13,741
Publikuar 12/01/2019

Download

Informatat e këngës
muzika - alsked rrenja
text - seldi x keisi
video - xl.films
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store