Titulli Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
Ndëgjuar 165
Shkarkuar 18
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store