Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Xheza - Qysh me harru
Ndëgjuar 1,614,075
Shkarkuar 10,397
Pëlqyer 5,432
Publikuar 28/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Mus&Ork: Hekuran Krasniqi
Tex: Besart Osmani & Hekuran Krasniqi
Kitare: Astrit Stafaj
PROD BY HEKI

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3KnfIQIkESaYuFjWv5UGYC
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/qysh-me-harru-feat-xheza-single/1458100763?ls=1&app=itunes
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/91955112

Follow artist on Instagram:
https://www.instagram.com/hekuranbyheki/?hl=en
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store