Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Pa dashni
Ndëgjuar 2,985,637
Shkarkuar 19,932
Pëlqyer 17,109
Publikuar 28/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/onima

Ronela Hajati - Pa dashni
Melody & Lyrics: Ronela Hajati
Produced by: Tull Production
MUA: Sageri Make Up
Video: ProVideo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store