Banner

Banner

Titulli Donjeta Morina - Pa ty
Ndëgjuar 2,250,323
Shkarkuar 19,078
Pëlqyer 9,157
Publikuar 28/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/PaTy

Music & Produced - Bini Nebihu
Lyrics - Bini Nebihu & Bleta Brovina
Video - Imagine Films
Mix & Master - Arti Rec

Donjeta Morina - Pa ty
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store