Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Qitja piken
Ndëgjuar 1,330,768
Shkarkuar 6,894
Pëlqyer 4,056
Publikuar 19/04/2019

Informatat e këngës
Text : Armand Trebicka
Muz & Ork : Alban Furtuna
Video editing : MProduction
Venue : Maldives
Styling : Shema Sahiti
Sponsor : AS Travell

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store