Banner

Banner

Titulli Duli - Ciko ciko
Ndëgjuar 2,277,655
Shkarkuar 14,945
Pëlqyer 4,993
Publikuar 26/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Duli on Social Media:

Istagram:https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
https://twitter.com/DuliShow
https://plus.google.com/u/0/+DuliOfficial

© 2019 Duli. All Rights Reserved.

#duliofficial #cikociko #duli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store