Banner

Banner

Titulli Shaqir Cervadiku - Amaneti i muhaxhereve
Ndëgjuar 34,277
Shkarkuar 1,769
Pëlqyer 202
Publikuar 18/05/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
sponzor medial - RTK
udheheqese e emisionit Shkurte Fejza
gazetare Arlinda Sejda
realizimi RedMediaKS
Shaqir Cervadiku
AMANETI I MUHAXHERËVE
Teksti;Makfire Maqedonci,Muzika Shaqir Cërvadiku ,Ork:Ethnomusic

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store