Banner

Banner

Titulli Shaqir Cervadiku dhe Mahmut Ferati - Po perzihet Prizereni
Ndëgjuar 400,685
Shkarkuar 2,615
Pëlqyer 1,329
Publikuar 18/05/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/LumnijeKrasniqiLK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
sponzor medial - RTK
udheheqese e emisionit Shkurte Fejza
gazetare Arlinda Sejda
realizimi RedMediaKS
Shaqir Cervadiku dhe Mahmut Ferati - Po perzihet Prizereni
Publisher: Produksioni RedMediaKS
Follow : Produksioni RedMediaKS online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/RedMediaKS/
INSTAGRAM Produksioni RedMediaKS :https://www.instagram.com/redmediaks/

Contact : Produksioni RedMediaKS
email: [email protected]
Mob : +38345353637
...............................................................................
Muzika : popullore
Teksti : popullore
.........................................
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni RedMediaKS
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Category
Shaqir Cervadiku dhe Mahmut Ferati - Po perzihet Prizereni

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store