Banner

Banner

Titulli Mc Qoppa x Aggro x Arben Bytyqi - 220 kmh
Ndëgjuar 94,719
Shkarkuar 7,133
Pëlqyer 1,299
Publikuar 03/06/2019

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika: Bledi Bytyqi
Teksti: Mc Qoppa
Mix/Master: Vizion Records

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store