Banner

Banner

Titulli Donjeta Morina - Harrom
Ndëgjuar 1,980,203
Shkarkuar 11,174
Pëlqyer 7,457
Publikuar 19/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music: Bini Diez & 2TON
Lyrics: Ghulo
Produced by Diez Music
Sax-Emiljano Lekaj
Executive Producer: Bini Nebihu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store