Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Melodi
Ndëgjuar 4,778,215
Shkarkuar 11,108
Pëlqyer 23,477
Publikuar 21/06/2019

Informatat e këngës
Melodi on Spotify: https://open.spotify.com/album/5XYd4etCT3dxxDwGT38xDu?si=Aq2vb1CgTteTHN3HgAfz8Q

Melodi on iTunes: https://music.apple.com/de/album/melodi-single/1469530447

Melodi on Apple Music: https://music.apple.com/de/album/melodi-single/1469530447


Produced by RZON
Executive Producer: Enis Bytyqi & Jetmir Agaj
Video: XL Films & Martin Flindt

Follow Enis Bytyqi on Instagram: https://www.instagram.com/enisbytyqiofficial

Contact: [email protected]ytyqi.de


Text:

sa mir me dit
qe ti mu m‘njeh
me i ngu fjalt tjerve
nuk ishim kon na as dje

cdo dit ti ma shum m‘jep
me ty po nina mbret
kjo po shihet ashiqare
kjo so hajgare
ndjenjat qe i kem na dy
qe i kem na dy ja ja ja ja

i wanna feel you girl
veq na dy jena
nuk ka pas sikur na
qka folin jon rrena
uh na na na nuk ka si na na
uh na na na nuk ka si na na

koha jon nuk ka mbaru
bashk na dy mujm me i kalu
ata qe kot jon munu
syt e kqi me na lshu

zemra jem zemra jem
melodi je n‘menen tem
zemra jem zemra jem
larg meje kur je pom dhem

oh zemra jem o zemra jem
melodi je n‘menen tem
zemra jem oh zemra jem
larg meje kur je pom dhem

mos harro se kush te don ty don ty
dashni t‘vetme veq ty tkom ty tkom ty
oh mos harro se kush te don ty don ty
dashni t‘vetme veq ty tkom ty tkom ty

ma girl je spo du une tjera
meriton ma shum se panamera
senet qe me kan deshtu mu vet
po m‘vin me ty shum let na na

i wanna feel you girl
veq na dy jena
nuk ka pas sikur na
qka folin jon rrena
uh nanana nuk ka si na na
uh na na na nuk ka si na na

zemra jem zemra jem
melodi je n‘menen tem
zemra jem zemra jem
larg meje kur je pom dhem

oh zemra jem o zemra jem
melodi je n‘menen tem
zemra jem oh zemra jem
larg meje kur je pom


© & ℗ Enis Bytyqi & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store