Banner

Banner

Titulli LUMI B x LEDRI VULA - KISS KISS
Ndëgjuar 17,367,353
Shkarkuar 2,028
Pëlqyer 47,289
Publikuar 25/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „KISS KISS“ by LUMI B & LEDRI VULA here 🎧
http://avd.lnk.to/KissKiss 🎧

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Lumi B & Ledri Vula
Directed by Valon Aziri

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Ma shume i pelqen coca se cola
Ma shume i pelqen çanta se shkolla
Mafiashat e trash me shume t holla
Zemer derdhe shishen si me kon e jotja

Paret jon t miat Bota o’ e jotja
Shuplaka e jemja Thoba o e jotja

Kshtu qe dance dance dance per idiota
(Thirrem 50 cent i qoj eks 9 shota)

Ma bon :
Mista lova lova mista lova lova uu
Niher t kom taku e kurr mo nuk t kom harru
Mista lova lova mista lova lova uu
U sa mire po twerkirat bima thoben ta rroki shuplak

MOS U BO PIIIISSSS
AMA NI KISS KISS AAAA AMA NI KISS KISS 2x

QA SHKON NALT POSHT BJEN
SIKUR THOBA JEM
QA SHKON NALT POSHT BJEN SIKUR THOBA JEM
MUSHU MEN MUSHU MEN MUSHU MEN

Ma shum i pelqen insta se grami
Ma shum i ngon shoqer se mamin
Plot dhurata i vin per ditelindje , nuk i qet en foto prej kujt i ka urimet
Si ma pa rollien e harroj ex’in
Un ja cova shishen ajo e shtini dreqin
Si e lshun kangen , ajo e rexhi dancein
Look at that asS class e ka mercedesin

Ma bon mista luva luva mis luva luva u
Niher tkom taku e kurr mo nuk tkom harru
Mista luva luva mista luva luva u
U sa mire po twerkirat bima thoben ta rroki shuplak

MOS U BO PIIIISSSS
AMA NI KISS KISS AAAA AMA NI KISS KISS 2x

QA SHKON NALT POSHT BJEN
SIKUR THOBA JEM
QA SHKON NALT POSHT BJEN SIKUR THOBA JEM
MUSHU MEN MUSHU MEN MUSHU MEN

Se ti jeeeee bombastik
Je ka dokesh fantastik
Bombastik
Je ka dokesh fantastik........

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lumi B on Instagram: http://instagram.com/lumib
Ledri Vula on Instagram: http://instagram.com/ledrivula

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & Lumi B. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store