Banner

Banner

Titulli Bigem (Etnon) ft. Teuta Selimi - Paranoja
Ndëgjuar 5,758,893
Shkarkuar 184
Pëlqyer 26,208
Publikuar 11/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Bigem (Etnon) ft. Teuta Selimi - Paranoja

Music by : ArtiRec & Cekic Beatz
Melody : ImperiAlb & Benny
Lyrics by : ImperiAlb & Bigem
Music assistant : Granit Ismajli
Produced by : Cekic Beatz & Bigem
Video by : BlackFishEntertainment
Hair by : AnderrAtelieHair
Styling by : Teuta Selimi & Valdrin Sahiti


https://instagram.com/milothasangjekaj?igshid=e32q4ix87w0c

www.facebook.com/milothasangjekaj-etnon

https://instagram.com/teutaselimi__?igshid=fdajemzok4p1

www.videezy.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store