Titulli Bigem (Etnon) ft. Teuta Selimi - Paranoja
Ndëgjuar 52
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bigem (Etnon) ft. Teuta Selimi - Paranoja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store