Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri ft. Bujar Qamili - Vere e dashni
Ndëgjuar 1,166,678
Shkarkuar 706
Pëlqyer 3,494
Publikuar 10/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Korab Shaqiri

New Single “Vere e dashni" ft. Bujar Qamili Available Now!
Stream/ Download here: https://Hitco.lnk.to/Vereedashni

Follow Korab Shaqiri:
Twitter: https://twitter.com/korabshaqiri
Instagram: https://www.instagram.com/korabshaqiri/
Facebook: https://www.facebook.com/korabshaqiriofficial
Soundcloud: https://soundcloud.com/korabshaqiri
Spotify: https://open.spotify.com/album/1XZqMzf26IA4eWJfrFrVvq
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/103153732
iTunes: https://music.apple.com/us/album/vere-e-dashni-feat-bujar-qamili-single/1472398144?ls=1

Lyrics


Vere e dashni

T'paska ra moj dielli përmbi flokë
Bukuri e rrallë
Që na rrxon përtokë

Ktheje ti kokën e m'shiko
Vera pa dashni
Vet nuk shtyhet jo

Ah e bukur vera
Po e pres ngahera
Sytë e mi vec ty dojn me t'pa!

Vere vere dhe dashni
Un e ti do t'kena
Le të thonë çfar të dojnë
Bashkë na dy do t'jena

T'paska ra moj hana përmbi flokë
Bukuri e rrallë
Që ecë nëpër tokë

Ktheje ti kohën e m'shiko
Vera pa dashni
Vet nuk shtyhet jo

Ah e bukur vera
Po e pres ngahera
Sytë e mi vec ty dojn me t'pa!

Vere vere dhe dashni
Un e ti do t'kena
Le të thonë çfar të dojnë
Bashkë na dy do t'jena

Lyrics & Music by: Korab Shaqiri
Arrangement by: Florent Boshnjaku

#KorabShaqiri #Vereedashni #KSh #MusicVideo #BujarQamili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store