Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha ft. Egoo - Coco
Ndëgjuar 1,019,546
Shkarkuar 228
Pëlqyer 3,592
Publikuar 24/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow Egoo: https://www.instagram.com/egoo.official/
Follow Adelina: https://http://www.instagram.com/adelinnaberisha
Produced by : EGOO
Lyrics : EGOO
Instrumental: LennonBeats
Record Mix/Master: Cricket Music
DoP : Adonis Krasniqi
Directed by : Alban Selimaj
Makeup by : makeupbySUELA / Ditjona Tarjani
Stylist: Miranda Dupi
Choreography : Ceni Meshi
Dancers : City Star
Hair by : Trio Esat Cay
Executive Producer : Petrit Becaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store