Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Zef Beka - Maska e Liderit
Ndëgjuar 1,032,014
Shkarkuar 992
Pëlqyer 2,385
Publikuar 29/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Zef Beka ft. Flora Gashi - Maska e Liderit
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Video: Gmusic
Producer: Gmusic

#Gmusic #FloraGashi #ZefBeka

© 2019 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH


Lyrics:

Politik moj a ki nanë
E din çka po du me thanë
Dhe per ju lidert e shkret
I njejti amanet

Pronto than ata haverat
Bash ata milionerat
Njerin hiq pa KUNKURU
E kan rahatu

Rahatun teze halla
Rahat jan krejt mahalla
Me rroga mashalla
Ecin per hava

Çka u ba me Çakorrin
Ja dhan kojshisë oborrin
E poplli fukara
Spo ka çka me ba

MARRE O MARRE
POLITIKE DALSH FARE
POLITIKA JONE
MA KEQ SKA KU SHKON
MARRE O MARRE
DIHET ASHIQARE
NA I CAKRRONI GOTAT
KUR JU DUHEN VOTAT

Kan rrok post e telekom
E kan mush plot korrupcion
E ka vjedh shpijen e vet
Komandanti i shkret

Sa ushtari i lirise
Ska ilaçe me i ble fmisë
E ky tipi marrë s'ka
Kqyr me vjedh hala

Krejt nisoj dhe analistat
Komandantat pacifistat
Per shejtanin krejt punojne
Popllin e mashtrojne

President po tvijn te vorri
Qeshit mace e maqorri
Edhe njerzit n'emrin tan
Vjedhin ma taman

IV
E do djem pak si rrebela
Gojen plot me karramela
Folin per bashkim kombtar
Hajt bac puna e mar

Bahen kishe analista
Shiten diqysh ateista
Ata Zotin se besojnë
Knej me llafe shpojnë

Krejt nisoj kjo politika
I ka kyq plot djem e qika
Krejt me tvjedh ta kan msy
O moj shqiptari

Bira t'gardhit dojn me mshel
Brina t'dashit me drejtu
Ambasadat çka t'ju thojn
Krejt kan me punu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store